Mobil Uygulamamız Yenilendi!

  • 14 Ağustos 2018
  • 30 kez görüntülendi.
Mobil Uygulamamız Yenilendi!

Merhabalar. Eser Özetleri android uygulamamızı yeniledik. Artık görsel açıdan siteden bağımsız ve native bir uygulamaya sahip olduk. Yeni uygulamamızda sizlere okuma kolaylığı saylayacak ufak birkaç ekleme yapmayı da unutmadık.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

  • Sesli Okuma Asistanı: Sesli okuma asistanı sayesinde artık eser özetlerini sizin yerinize okuyan biri olacak. Telefonunuzda dahili olarak bulunan metinden sese asistanını kullanarak uygulamamızı sesli okuma asistanına kavuşturduk. Yorulduğunuzda ya da istediğiniz her an sesli okuma asistanını devreye sokup eser özetlerini rahatça dinleyebilirsiniz. Geliştirme aşamasında olduğu için bazen okuma sırasında kelime telaffuzlarında sorun olabiliyor. Zamanla tam anlamıyla geliştirmeleri yapacağız zaten.
  • Gece Modu: Özellikle gözleriniz yorulduğunda telefon ekranının beyaz ışığı rahatsız edici olabiliyor. Bunun önüne geçmek için biz de sizler için gece modunu ekledik uygulamamıza. Gece moduyla birlikte uygulama temamız kapalı renklere bürünür ve okumanıza yardımcı olur.
  • Çevrimdışı Kayıt Alanı: Bu özellik özellikle internetiniz kesildiğinde işinize yarayacak bir özelliktir. İnternetiniz varken uygulamada okuduğunuz ya da okumak istediğiniz eser özetlerini kaydediyorsunuz. İnternetiniz kesildiğinde bu kayıtlı eserler alanına girip özetlerinizi rahatça okumaya devam edebilirsiniz.
  • Günlük Bir Eser Özeti Bildirimleri: Yeni eğitim döneminde başlayacağımız eser özetleri paylaşımlarımız geçen sene olduğu gibi bu yıl da bildirim olarak size gönderilecektir. Her gün bir eser özeti uygulamamız vasıtasıyla bildirim olarak sizlere gönderilecektir.
  • Ve daha fazla yenilik… Güncellenmiş olan Eser Özetleri uygulamasını hemen indirip telefonunuza kurun.

Güncellenmiş uygulamamızı indirmek için tıklayın.


Popüler Aramalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up