Gecikmeli Teslimiyet Roman Özeti – M. Barış Muslu

  • 13 Haziran 2021
  • 67 kez görüntülendi.

Gecikmeli Teslimiyet Roman Özeti – M. Barış Muslu

Gecikmeli Teslimiyet kişisel gelişim kategorisinde yer alan kitaplardan biridir. M. Barış Muslu’nun en son çıkan kitabıdır. 248 sayfalı kitap, Mayıs ayında 2021 yılında çıkmıştır ve bu nedenle kitabın çok yeni bir kitap olduğunu söylemek doğru olacaktır. Kişisel gelişim türünde yazılan kitap, insanların mutluluğa ulaşmalarında onlara destek olmayı hedeflemektedir. Yazar, kitabı okuyan kişilerin yeni bir hayata ulaşacaklarını, kitabın tanıtım bülteninde ifade etmektedir. Gecikmeli Teslimiyet kitabı oku diyerek arama yapanlar oldukça fazla. Bu yazıda Gecikmeli Teslimiyet özeti ve diğer detayları bulabilirsiniz.

Mutlu ve sağlıklı bir yaşam için gerekenleri anlatma konusunda oldukça başarılı olan kitap, şimdiden insanların ilgisini çekmiş gibi duruyor.

Türü

Kişisel Gelişim Kitabı

Önemi

“NeuroFormat 2.0… İyileşme mucizesinde bir üst sürüme geçiyoruz!” tanıtımı ile adından söz ettiren kitap bu sistemi kullananlar için merakla bekleniyordu. Çok satan listelerinden aylarca inmeyen Yıka Beynini, Beynine Format At, Sağlığına Format At ve NeuroAşk kitaplarının devamı niteliğinde olan kitap oldukça ilgi çekti.

Gecikmeli Teslimiyet Özeti

Kişisel gelişim kitaplarından biri olarak ön plana çıkan Gecikmeli Teslimiyet ’in, insanların mutlu olma noktasında yaşadıkları zorlukları nasıl aşacaklarını anlatmakta ve bu nedenle mutlu ve sağlıklı bir yaşamın kapısını okurlarına aramaktadır. M. Barış Muslu tarafından kaleme alınan kitap, NeuroFormat Sistem olarak adlandırılan bir olgudan bahsetmekte ve yazar, bu sistem ile birçok okurunun kronik rahatsızlıklarını atlattıklarını belirtmektedir. Özellikle travma ve stresle ilgili iyileştirmelerin yapılabileceğini anlatan kitap büyük bir okur kitlesine ulaştı bile.

Okurları ile birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıktıklarını kitabın tanıtım bülteninde ifade eden yazar, bu yolculuğun okurlarını iyileştirdiğine inandığını belirtmektedir. İlgi çekici tanıtım bülteni ile insanların dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Gecikmeli Teslimiyet, kişisel gelişim kategorisinde yer alarak kısa zamanda okur kitlesini genişletmiştir. Birçok insan tarafından merak edilen kitap, iddialı bir kapak yazısına da sahip olmakta ve pek çok kimse, kitabı okumak için heyecan duymaktadır. Barış Muslu hem sosyal medyadan yaptığı yayınlarla hem de kitaplarıyla adını duyurmaya devam ediyor. Uzman psikologlardan oluşan NeuroFormat ekibini yönetmekte ve aynı zamanda seminerler de vermektedir.

Yazıyı Oyla
Popüler Aramalar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?